KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12317386

nr 1231 7386

Otto Goetze

(1868-1931), Tyskland

Etsning, "Der Brief", signerad. Motivet: 30x23 cm

Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:04:55

28/1 17:39:59 1      Vinnande bud

Otto Goetze

Läs mer om Otto Goetze