KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12317386
nr 1231 7386
Otto Goetze
(1868-1931), Tyskland
Etsning, "Der Brief", signerad. Motivet: 30x23 cm
Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:04:55
28/1 17:39:59
Otto Goetze
nr 1231 7386
Otto Goetze
(1868-1931), Tyskland
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 28 januari 2019 |
| 28/1 17:39:59 | 1 | Vinnande bud |